Değirmen Şelale Restaurant

Tire’de ailenizle huzuru ve yeşili en saf haliyle
yaşayabileceğiniz GİZLİ CENNET

HakkımızdaRezervasyon

Hakkımızda

Değirmen Şelale Nedir?

Kısaca tanıtalım

İzmir’in güzel ilçesi Yeşil Tire’ye bağlı Akçaşehir Köyü’nde gizli bir cennet bahçesi. Değirmen Şelale Restaurant. Her mevsimin güzelliklerini tadabileceğiniz, doğayla iç içe nezih ve güzel bir mekan. Her türlü özel günlerinizde, davetlerinizde ve toplantılarınızda misafirlerinize cennetten bir köşe sunmak isterseniz Değirmen Şelale Restaurant sizin için en iyi mekan.

Değirmenci dedelerinden kalma ve değirmenlerin kurulu olduğu toplam 20 dönümlük arazi, yaklaşık 500 yıllık bir ceviz bahçesidir. Bu bahçede 5. 6. Kuşak olan Mehmet, Celal ve Muzaffer Adıbelli kardeşler, 1998 yılında burayı bir restorana çevirerek hizmet vermeye başladılar.

Değirmen Şelale Restaurant açık alanda 1000 kişi kapalı alanda ise 400 kişi kapasiteye sahiptir.

Yeşilin bağrında Gizli Cennet

Aileniz ve sizin için…

Restaurantımızın menüsünü oluşturan birbirinden özel lezzetlerin her birini kendi bahçemizde yetiştirdiğimiz tamamen organik ürünlerden oluşmaktadır. Organik beslenmeye verdiği önemi menülerimize de yansıttığımız için Tire’de sağlıklı yaşamın sırrını bulabileceğiniz mekanlardan biri Değirmen Şelale Restaurant.

Tire’ye sadece 11 kilometre uzaklıkta olan restoranımız yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanları arasındadır. Gruplar için hazırladığımız alternatifli menülerimiz ile özel günlerinizde ve davetlerinizde, zengin çeşitlerimiz ve deneyimli personelimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bize Ulaşın

Yerleşke

Değirmen Şelale Restaurant

Akçaşehir Köyü – Tire | İZMİR

Tel: 0 232 529 02 77

Cep: 0 536 810 83 62

Bize Yazın

İletişim Formu

Rezervasyon

Yerinizi Ayırtın & Geç kalmayın

E-posta adresinize doğrulama göndereceğiz

Aşağıdaki formu doldurarak rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Size dilediğiniz gibi güzel bir hizmet verebilmemiz için lütfen formdaki bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde doldurunuz. Size e-posta yoluyla geri dönüş yapılacaktır.

Rezervasyon Formu

Telefonla Rezervasyon

Hızlı yanıt alabilmek için telefonla rezervasyon yaptırmanızı öneririz! Bize 0 232 529 02 77 ve 0 536 810 83 62 numaralı telefonlardan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz:
Pazartesi – Cuma: 09:00 – 24:00
Cumartesi – Pazar: 10:00 – 01:00